KONST / Litografier / Färglitografi 13374200
nr 1337 4200
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 64/150, daterad -77. Motivet: 45x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:13:22
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson